\"TAPBO\" Usługi Tapicerskie Marek Jaworski


Parkowa 14A, 74-400 Dębno
Ceny od 49 zł
dojazd - gratis
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta jest w cenie usługi.
Wyróżnienia
Najwyższa jakość usług 100% Sprawdzony serwis
O nas

Zdecyduj się na usługi solidnie wykwalifikowanych fachowców z firmy „Tapbo”, którzy w mgnieniu oka uporają się z każdym przekazanym od Ciebie zleceniem. W branży meblarskiej rozwijamy się od 2011 roku – przez ten czas udało nam się przeprowadzić renowację niezliczonej ilości mebli. Zgłoś się do nas, jeśli jesteś zainteresowany kompleksową renowacją skóry lub naprawą tapicerki skórzanej. Nie zwlekaj i jak najszybciej zostaw swoje zgłoszenie! „Tapbo” stanie na wysokości wszystkich zadań!

Zakres usług
  • Renowacja mebli skórzanych
  • Odnawianie skór
Opinie
5
Jestem zachwycona! Moje meble zostały perfekcyjnie odnowione.
5
Wszystkim polecam tę firmę. Cieszę się, że znalazłam tych fachowców. Mój „nowy” fotel zbiera same pochlebne opinie.
5
Myślałem, że nie uda się nic zrobić z przebarwioną skórą na moim komplecie wypoczynkowym. Myliłem się… Panowie to perfekcjoniści!
Zadzwoń pon. - pt. 7.00 - 21:00
sob. 8.00 - 16.00
616 668 962 lub Kliknij i zapytaj o cenę 24h / 7 dni
Gdzie działamy ?
Obsługiwane dzielnice Gorzowa Wielkopolskiego: Baczyna, Chróścik, Janice, Małyszyn, Piaski, Śródmieście, Zakanale, Zieleniec, os. Dolinki, Chwalęcice, Górczy , Karnin, Nowy Dwór, Siedlice, Wieprzyce, Zawarcie, os. Chemik, os. Staszica.

Obsługiwane miasta w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego: Szczecin, Słubice.
Zadzwoń